Za 6 tygodni: V Polsko-Niemieckie Dni Mediów (Schwerin, 14-16 maja)
 
Za 6 tygodni, na niecały miesiąc przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, w Schwerinie w dniach 14 – 16 maja odbędą się V Polsko-Niemieckie Dni Mediów. Tegoroczne motto – „Rozgrywki międzynarodowe: Europa w grze” – nawiązuje do tego ważnego wydarzenia sportowego. Dziennikarze, politycy i medioznawcy z obydwu krajów dyskutować będą jednak nie tylko o sporcie, ale przede wszystkim o wyzwaniach, które czekają Europę w dobie kryzysu gospodarczego. Poza sportem i polityką w programie zaplanowane są także dyskusje branżowe o mediach. A już teraz zapraszamy do zapoznania się z tematami i gośćmi dyskusji.
 
więcej
 
Rejestracja na Dni Mediów
 
Osobiste zaproszenie wraz z indywidualnym loginem i hasłem do rejestracji online na to wydarzenie otrzymają Państwo w połowie kwietnia. Przez 4 tygodnie (do 6 maja) będzie można rejestrować się na Dni Mediów. Jeżeli nie otrzymają od nas Państwo przesyłki pocztowej z kodami dostępu do rejestracji online prosimy o kontakt na adres: dnimediow@fwpn.org.pl
 
 


 
salon24.pl: Zapraszamy do dyskusji
 
Zachęcamy Państwa do udziału w dyskusji w serwisie społecznościowym salon24.pl, którą moderuje Cezary Krysztopa. Dyskusja na salon24.pl dotyczy tematów zaplanowanych w programie V Polsko-Niemieckich Dni Mediów. Państwa opinie chcielibyśmy wykorzystać w trakcie debat Dni Mediów.
 
więcej
 

Foto: aboutpixel.de - Jacques Kohler
 
Jak dojechać, gdzie zanocować w Schwerinie?
 
Na naszej stronie znajdą Państwo informacje o połączeniach, możliwościach dojazdu do Schwerina oraz o noclegach na miejscu.
 
więcej
 
     
  Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej

ul. Zielna 37
00-108 Warszawa
Fundacja Roberta Boscha

Fundacja Roberta Boscha nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów publikowanych w newsletterze.
     
 
Facebook
 
Impressum
Kontakt